KONST / Litografier / Färglitografi 15643103
nr 1564 3103
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Signerad, numrerad 13/200. Färglitografi, bildmått: 29x42 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
måndag 18 september 2023
kl 19:57:47